Dortmund
Adwokat Radosław Godzieba
Kancelaria:
Konsultacje w języku polskim
Jesteś Polakiem lub pochodzenia polskiego i z adwokatem Twojego zaufania chciałbys rozmawiać po polsku? Idealnie! Adwokat Godzieba mówi po polsku.
Bezpłatna wstępna konsultacja
Adwokat Godzieba i jego zespół oferuje bezpłatną wstępną konsultację.
Kancelarie w Niemczech i w Polsce
Adwokat Godzieba działa na terenie całych Niemiec i całej Polski. Kancelarie adwokata Godzieby oraz jego kolegów znajdziesz w największych miastach wszystkich landów Niemiec oraz w największych miastach wszystkich województw Polski.
Każda dziedzina prawa niemieckiego i polskiego
Adwokat Godzieba zarejestrowany jest jako adwokat we właściwych Izbach Adwokackich w Niemczech i Polsce. Może Ci skutecznie pomóc w każdej sprawie prawa niemieckiego oraz polskiego, w Niemczech jak i w Polsce.
Nowoczesne formy komunikacji z klientami
Nie masz czasu na dojazd do kancelarii adwokata Godzieby i chciałbys komunikować się na odległość? Nie ma problemu! Adwokat Godzieba i jego zespół wykorzystuje również nowoczesne formy kontaktu, takie jak np. konferencje video lub wiadomości głosowe na whatsapp.
Kontakt:
Impressum für die Seite polski-pawnik.net/dortmund
Adwokat Radosław Godzieba c/o Regus, Florianstr. 15-21, 44139 Dortmund
Tel.: 01579-2611901 Email: radoslaw.godzieba@polski-prawnik.net
Berufshaftpflichtversicherung: HDI Versicherungs AG, HDI-Platz 1, 30659 Hannover
Zuständige Aufsichtsbehörde: Rechtsanwaltskammer Hamm, Ostenallee 18, 59063 Hamm
Die Berufsbezeichnung "Adwokat" wurde in der Republik Polen verliehen. Adwokat Radosław Godzieba ist Mitglied der Rechtsanwaltskammer Hamm.
Berufsrechtliche Regelungen: - Berufsordnung für Rechtsanwälte (BORA) - Bundesrechtsanwaltsordnung (BRAO) - Rechtsanwaltsvergütungsgesetz (RVG) - Berufsregeln der Rechtsanwälte der Europäischen Union (CCBE) - Fachanwaltsordnung (FAO)
Diese Gesetze und Verordnungen sind im Bundesgesetzblatt veröffentlicht. Sie können auch über die Bundesrechtsanwaltskammer bezogen werden. Sie befinden sich zudem auf ihrer Internetseite https://www.brak.de/anwaltschaft/berufsrecht/